OBS! Alle henvendelser vedrørende abonnement rettes til Benjamins Kundeservice. Redaktionen påtager sig intet ansvar for manuskripter, fotografier og tegninger, som indsendes uopfordret.

REDAKTIONEN
Erik Rimmer (Chefredaktør)
erikr@bobedre.dk

May Kjærsgaard (Redaktionschef og digital chef)
mayk@bobedre.dk

Anna Løwe (Digital Redaktør)
anna.lowe@bobedre.dk

Trine Jørck (Redaktionschef)
trinej@bobedre.dk

Caroline Tranberg Mortensen (Produktionskoordinator) (barsel)
carolinem@bobedre.dk

Amalie Leth (Produktionskoordinator & Journalist)
amalie.leth@bobedre.dk

Mary Jo Hau (Layoutchef)
maryjh@bobedre.dk

Stine Kirchheiner (Art Director)
stine@bobedre.dk

Sanne Vinter Jensen (Art Director)
sannev@bobedre.dk

Iben Tendal (International digital redaktør)
iben.tendal@bobedre.dk

Direktør, medieportefølje
Birgitte Raben

Adm. direktør og ansvarshavende redaktør
Jesper Buchvald

KONTAKTINFORMATION
BO BEDRE
Strandboulevarden 130
2100 København Ø
Danmark
Telefon: 70 22 02 55 kl. 9-16
Email: bobedre@bobedre.dk

BO BEDRE udgives af
Bonnier Publications International AS
PB 543, 1141 Kolbotn, Norge
Ansvarshavende udgiver
Morten Kaiser

scandiliv.se | scandiliv.nl