Kontakt redaktionen

OBS! Alle henvendelser vedrørende abonnement rettes til Benjamins Kundeservice Redaktionen påtager sig intet ansvar for manuskripter, fotografier og tegninger, som indsendes uopfordret.

4. januar 2015

REDAKTIONEN

Erik Rimmer (Chefredaktør) erikr@bobedre.dk

Charlotte Ravnholt (Medredaktør) charlotter@bobedre.dk

Lasse Schelbeck (Digital Boligchef) Lasse@benjamin.dk

Nina Favrelle (Digital Redaktør) ninaf@benjamin.dk

Jakob Falhof (Nyhedsredaktør) jakobf@bobedre.dk

Annette Egebo Hartmann (Produktion) annetteen@bobedre.dk

Mary Jo Hau (Layoutchef) maryjh@bobedre.dk

Stine Kirchheiner (Art Director) stine@bobedre.dk

BO BEDRE udgives af Benjamin Media A/S

KONTAKT INFORMATION

BO BEDRE
Finsensvej 6d
2000 Frederiksberg
Telefon: 70 22 02 55 kl. 9-16
Email: bobedre@bobedre.dk

Måske er du interesseret i...

Andre læser